Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: contains
cy: yn cynnwys
