Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra
