Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: equals
gl: iguais

en: Information
gl: Información

en: Surname
gl: Apelidos

en: contains
gl: contén

en: ends with
gl: remata en
