Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Email
lt: El. paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: contains
lt: turi

en: ends with
lt: baigiasi
