Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल
