Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه
