Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
