Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Information
te: సమాచారం
