Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Equals
cs: Je rovno

en: Information
cs: Informace

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Ends with
cs: Končí na
