Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Equals
jv: Padha karo
