Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Equals
nn: Lik

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
