Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Contains
ro: Conține

en: Does not contain
ro: Nu conține

en: Equals
ro: Egal

en: Information
ro: Informații

en: Starts with
ro: Începe cu

en: Ends with
ro: Se termină cu
