Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Contains
bs: Sadrži

en: Does not contain
bs: Ne sadrži

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Ends with
bs: Završava sa
