Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Information
eu: Informazioa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Is empty
eu: Hutsik dago
