Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Contains
is: Inniheldur

en: Does not contain
is: Inniheldur ekki

en: Information
is: Upplýsingar

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Ends with
is: Endar á
