Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Contains
it: Contiene

en: Does not contain
it: Non contiene

en: Equals
it: Uguale

en: Information
it: Informazioni

en: Starts with
it: Inizia con

en: Ends with
it: Termina con
