Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: मनचाहिदो
