Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Equals
nl: Is gelijk aan

en: Information
nl: Informatie

en: Starts with
nl: Begint met

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Does not equal
nl: Is niet gelijk aan

en: Is empty
nl: Is leeg

en: Is not empty
nl: Is niet leeg
