Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Contains
oc: Conten

en: Does not contain
oc: Conten pas

en: Information
oc: Informacions

en: Starts with
oc: Commence per

en: Ends with
oc: Finit per

en: Is empty
oc: Es vide
