Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Equals
pl: Równa się

en: Information
pl: Informacja

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: Is empty
pl: Jest puste

en: Is not empty
pl: Nie jest pusty
