Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Custom
pt: Personalizado

en: Contains
pt: Contém

en: Does not contain
pt: Não contém

en: Equals
pt: Igual a

en: Information
pt: Informação

en: Starts with
pt: Começa com

en: Ends with
pt: Termina com
