Microsoft Entra sync (2.2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Name
ta: பெயர்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
