Entrypoints (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add
fa: افزودن

en: Attachment
fa: پیوست

en: Error
fa: خطا

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Other
fa: ساير

en: Source
fa: منبع

en: Ok
fa: تایید

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Attachment settings
fa: تنظیمات ضمیمه
