Entrypoints (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Error
ta: வழு
