Entrypoints (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট
