Entrypoints (1.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Source
mg: Loharano
