Entrypoints (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Up to date
ml: നവീനമാണ്
