Entrypoints (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Add
oc: Apondre

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Up to date
oc: A jorn

en: Other
oc: Autre

en: Source
oc: Font

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: Build mode
oc: Mòde de construction

en: Attachment settings
oc: Paramètres de fichièrs estacats
