Entrypoints (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Add
ro: Adaugă

en: Attachment
ro: Anexă

en: Error
ro: Eroare

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Other
ro: Altele

en: Source
ro: Sursă

en: Attachment settings
ro: Setări ale atașamentului
