Entrypoints (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add
sv: Lägg till

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Error
sv: Fel

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Other
sv: Övriga

en: Source
sv: Källa

en: Build mode
sv: Byggmetod

en: Attachment settings
sv: Inställningar för bilaga

en: Library
sv: Bibliotek
