Entrypoints (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Add
ur: شامل کریں

en: Error
ur: خرابی

en: Up to date
ur: جدید ترین
