Entrypoints (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Add
bg: Добави

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Error
bg: Грешка

en: Up to date
bg: Обновено

en: Other
bg: Други

en: Source
bg: Източник
