Entrypoints (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add
sk: Pridať

en: Attachment
sk: Príloha

en: Error
sk: Chyba

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Other
sk: Ostatné

en: Source
sk: Zdroj

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Attachment settings
sk: Nastavenia príloh

en: Library
sk: Knižnica
