Entrypoints (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Error
sq: Gabim

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Other
sq: Tjetër
