Entrypoints (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Add
gl: Engadir

en: Attachment
gl: Anexo

en: Error
gl: Erro

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Other
gl: Outro

en: Source
gl: Orixe

en: Ok
gl: Correcto

en: Attachment settings
gl: Axustes do adxunto
