Entrypoints (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Add
he: הוספה

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Error
he: שגיאה

en: Up to date
he: מעודכן

en: Other
he: אחר

en: Source
he: מקור

en: Ok
he: בסדר

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Outdated
he: מיושן

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Library
he: ספריה
