Entrypoints (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Add
is: Bæta við

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Error
is: Villa

en: Up to date
is: Uppfært
