Entrypoints (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Add
os: Бафтау
