Entrypoints (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Projects
ar: المشاريع

en: Project
ar: المشروع

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add
ar: إضافة

en: Attachment
ar: المرفق

en: Error
ar: خطأ

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Other
ar: آخر

en: Source
ar: المصدر

en: Ok
ar: حسنًا
