Entrypoints (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: Attachment
cs: Příloha

en: Error
cs: Chyba

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Other
cs: Jiné

en: Source
cs: Zdroj

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Attachment settings
cs: Nastavení přílohy

en: Library
cs: Knihovna
