Entrypoints (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add
jv: Tambah

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Error
jv: Salah

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Other
jv: Liyané
