Entrypoints (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Other
ka: სხვა

en: Source
ka: წყარო
