Entrypoints (1.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Error
nn: Feil

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: Other
nn: Andre

en: Library
nn: Bibliotek
