Entrypoints (1.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Projects
ru: Проекты

en: Project
ru: Проект

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Add
ru: Добавить

en: Attachment
ru: Вложение

en: Error
ru: Ошибка

en: Up to date
ru: Актуально

en: Other
ru: Другое

en: Source
ru: Источник

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: Outdated
ru: Устаревший

en: Build mode
ru: Режим строительства

en: Attachment settings
ru: Настройки вложения

en: Library
ru: Библиотека
