Entrypoints (1.0.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Project
vi: Công trình

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Add
vi: Thêm

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Error
vi: Lỗi

en: Up to date
vi: Phiên bản mới nhất

en: Other
vi: Khác

en: Source
vi: Nguồn

en: Library
vi: Thư viện
