Entrypoints (1.0.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Other
bo: གཞན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Outdated
bo: དུས་ཡོལ་ཟིན་པ

en: Build mode
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Attachment settings
bo: ཟུར་སྣོན་སྒྲིག་འགོད
