Entrypoints (1.0.0-alpha6) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Projects
id: Proyek

en: Project
id: Proyek

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add
id: Tambah

en: Attachment
id: Lampiran

en: Error
id: Kesalahan

en: Up to date
id: Terkini

en: Other
id: Lainnya

en: Source
id: Sumber

en: Ok
id: Oke

en: Rebuild
id: Bangun Kembali

en: Attachment settings
id: Pengaturan lampiran

en: Library
id: Pustaka
