Entrypoints (1.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add
km: បន្ថែម

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Error
km: កំហុស

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
