Entrypoints (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Project
mr: प्रकल्प

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Error
mr: तृटी

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
