Entrypoints (1.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Error
my: အမှား

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Other
my: အခြား

en: Source
my: ရင်းမြစ်
